Profesjonalny sprzęt na siłownię

Profesjonalne wyposażenie siłowni czy klubu fitness to duża inwestycja wymagająca nakładów finansowych jak i logistycznych. Na co zwrócić uwagę podczas doboru sprzętu, jak wybrać maszyny i akcesoria dobrej jakości- to pytania często zadawane przez właścicieli klubów fitness.

Po pierwsze jakość

Przy zakupie sprzętu jak i akcesoriów należy przede wszystkim zwracać uwagę na ich wykonanie, trwałość oraz materiały z jakich są zrobione.

Total Fitness Concept jest producentem i dystrybutorem akcesoriów fitness Apus Sports oraz dystrybutorem maszyn włoskiej marki Panatta w Polsce.

Akcesoria od Apus Sports

To akcesoria fitness wyróżniające się jak najlepszym doborem materiałów, autorskim designem i wysoką jakością wykonania.

Apus Sports - Producent sprzętu na siłownięTworzenie produktów Apus Sports rozpoczyna badanie rynku w zakresie użyteczności i preferencji użytkowników oraz doboru i właściwości materiałów. Wśród materiałów, które są wykorzystane do produkcji sprzętu jest m.in. poliuretan, który ze względu na swoje właściwości coraz częściej zastępuję gumę. Bezpieczeństwo i jakość produktów Apus Sports są priorytetem dlatego też hantle Palladium i obciążenia olimpijskie Mercury zostały przetestowane zgodnie ze światowymi standardami. Ich bezpieczeństwo zostało potwierdzona Certyfikatem Zgodności TÜV Rheinland.

Maszyny od Panatta

Panatta SportWłoska marka Panatta istnieje na rynku już od 50 lat, a jej misją jest tworzenie funkcjonalnego, trwałego i niezawodnego sprzętu do ćwiczeń. Maszyny  są projektowane i produkowane we Włoszech. Cały proces produkcji, testów, kontroli jakości jest przeprowadzany w siedzibie firmy w Apiro- tam też znajduje się siedziba główna z  centrum logistycznym, działem sprzedaży i marketingu.

Total Fitness Concept jest wyłącznym dystrybutorem marki Panatta w Polsce. Sprzęt Panatta można oglądnąć w showroomie firmy w Krakowie, a także w wybranych siłowniach, które zostały wyposażone w te maszyny.

Facebook