Witaj w

TOTAL FITNESS CONCEPT

Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem siłowni i klubów fitness w maszyny nowe i regenerowane. Jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się dystrybucją i regeneracją sprzętu w Europie. Jesteśmy także dystrybutorem włoskiej marki OEMMEBI, której maszyny można oglądnąć w naszym showroomie w Krakowie

W swojej ofercie posiadamy używany sprzęt takich marek jak Technogym, Life Fitness czy Precor oraz świadczymy usługi regeneracji maszyn. Jesteśmy firmą, która wszystkie prace dotyczące regeneracji maszyn wykonuje we własnym zakresie. Dzięki mocno rozbudowanemu działowi technicznemu, kontroli jakości, elektronikom, mechanikom i własnej lakierni nie zlecamy prac na zewnątrz- wszystko odbywa się w naszej siedzibie w Krakowie.

 
Previous slide
Next slide

Posiadamy swój magazyn o powierzchni 5000 m2, w którym znajdują się nasze maszyny. Dzięki temu klient nie musi czekać na sprowadzenie sprzętu- jest on u nas i od razu przystępujemy do wysyłki lub procesu regeneracji.

Cały proces wyposażenia klubu fitness klienta przeprowadzamy tak, aby był z tego zadowolony – to dla nas priorytet, dlatego dużą wagę przykładamy do indywidualnego podejścia oraz personalizacji sprzętu. Potrzeby produktowe, zaliczki, możliwości leasingu, kredyty i innego rodzaju finansowania rozpatrujemy zawsze indywidualnie

W Total Fitness Concept chętnie dzielimy się z klientami swoją wiedzą i „know how” służąc wieloletnim doświadczeniem podczas projektowania i wyposażania klubu. Nasz dział sprzedaży to doświadczeni handlowcy, a jednocześnie osoby znające branże, jej tajniki i entuzjaści sportu.

Działamy także międzynarodowo. Możemy pochwalić się zadowolonymi klientami w Europie, Afryce i Azji. Dzięki wielu transakcjom przeprowadzonym za granicą znamy przepisy podatkowe, celne, ograniczenia transportowe, itp., przez co nasi kontrahenci mogą zawsze liczyć na naszą pomoc i profesjonalizm.

Sprzedajemy nowe maszyny OEMMEBI oraz używany i regenerowany sprzęt takich marek jak: Technogym, Life Fitness i Precor

Duża część maszyn znajduje się w naszym magazynie i jest dostępna dla klienta od ręki- do procesu regeneracji i do zakupu.

Serwis sprzętu fitness od przeglądu po wymianę podzespołów i całościową wymianę maszyn. Naprawiamy u siebie lub na miejscu u klienta.

Mamy mocno rozbudowany dział techniczny, elektroników, mechaników, kontrolę jakości i własną lakiernię.

Powierzchnia magazynu (m2)
Zadowoleni klienci
Lat w branży
Maszyn w magazynie
What Our Happy Clients say about us

OUR TESTIMONIAL

Realizacje