Maszyny regenerowane

Regeneracja sprzętu krok po kroku

Total Fitness Concept to firma, która oferuje sprzedaż używanego sprzętu na siłownie i do klubów fitness oraz maszyny już po regeneracji. I to właśnie regeneracja używanego sprzętu do siłowni stanowi największą część naszych usług. W naszej ofercie znajduje się używany jak i zregenerowany sprzęt takich marek jak Precor, TechnoGym czy Life Fitness.

Dokładne sprawdzenie urządzeń

Używany sprzęt na siłownie, który przyjeżdża do nas do magazynu najpierw rozbierany jest na czynniki pierwsze. Elementy stałe czyli plastiki, ramy metalowe są dokładnie czyszczone, myte i trafiają do lakierni gdzie są lakierowane. Natomiast elementy ekspolatacyjne takie jak np. łożyska czy amortyzatory są wymieniane na nowe. Wszystkie urządzenia elektroniczne trafiają do naszego działu technicznego.

Montaż maszyn

Po weryfikacji stanu technicznego używanego sprzętu na siłownie przystępujemy do ich składania i montażu. Na koniec wszystkie zregenerowane maszyny przechodzą weryfikacje przez nasz Dział Kontroli Jakości, gdzie są sprawdzane pod względem wizualnym, technicznym, a wszystko po to żeby wykryć, usunąć ewentualne usterki i dostarczyć sprawny sprzęt klientowi.

Customizacja sprzętu według potrzeb klienta

Podczas regeneracji używanego sprzętu do ćwiczeń mamy możliwość jego pełnej customizacji, czyli pomalowania na taki kolor jaki zażyczy sobie klient, obrandowania, czy innych zabiegów graficznych jakie zleci zamawiający. Customizacja, a co za tym idzie personalizacja produktów nadaje charakter maszynom, co w finalnym efekcie buduje wizerunek klubu fitness czy siłowni.

Facebook