Maszyny używane

Nasz magazyn mieści obecnie tysiące maszyn siłowych i cardio, które są dostępne od ręki dla naszych klientów. Można do nas przyjechać, obejrzeć maszyny i porozmawiać o zasadach współpracy.

Współpracując z Total Fitness Concept można zakupić maszyny regenerowane, które zostały poddane procesowi regeneracji, w celu przywrócenia im funkcjonalności, wydajności i trwałości zbliżonych do nowych maszyn. Dysponujemy także nowymi maszynami włoskiej marki OEMMEBI. A także można zamówić maszyny w stanie używanym tak zwane As Is.

Maszyny używane As Is w TFC

W naszym magazynie największą część maszyn używanych stanowią maszyny znanych marek takie jak Technogym, Life Fitness czy Precor. Tych brandów nie trzeba nikomu przedstawiać- to liderzy rynku. Są znani z jakości i trwałości maszyn, dlatego nasi klienci często decydują się na zakup właśnie maszyn tych marek, tylko w wersji używanej- najczęściej kilkuletnich, poleasingowych. Dobra oferta jaką proponujemy idzie w parze z dobrym stanem technicznym i wydajnością takich maszyn. Oczywiście klient zawsze może liczyć na nasz serwis i pomoc specjalistów.

Naprawa maszyny używanej

Maszyny używane w Total Fitness Concept po przyjeździe do naszego magazynu przechodzą zawsze ocenę stanu technicznego. Nasi specjaliści oceniają czy wszystkie komponenty są w dobrym stanie, czy nie ma żadnych uszkodzeń oraz czy wszystkie funkcje bieżni, rowerków czy innych maszyn działają prawidłowo. Jeżeli testy przeszły pomyślnie takie sprzęty są wysyłane do klienta. Jeśli natomiast coś zaniepokoiło naszych mechaników lub nie przeszło bieżącej oceny i taka maszyna wymaga naprawy i konserwacji zaczynamy działania. Najczęściej naprawy obejmują wymianę uszkodzonych części, czyszczenie lub regulację.

rowerki

Kontrola używanych maszyn na siłownie w Total Fitness Concept

Po naprawach i konserwacji maszyny są testowane pod kątem wydajności. Nasz specjalista z Działu Kontroli Jakości upewnia się, że wszystkie funkcje działają poprawnie i spełniają swoje zadania zgodnie z oczekiwaniami.

Wysyłka maszyn używanych do klienta

Obojętnie czy maszyny używane były poddawane naprawie czy nie, zawsze przed wysyłką do klienta są czyszczone i przygotowywane wizualnie.

Nasza firma, aby zapewnić klientom dodatkowe zabezpieczenie, udziela gwarancji na maszyny używane, która jest ustalana indywidualnie przez naszego Doradcę Klienta.

Jeszcze ostatni raz, przed wysyłką maszyny używane wychodzące z naszej firmy są sprawdzane. Chcemy mieć 100% pewności, że wszystkie aspekty techniczne i te wizualne są zgodne z oczekiwaniami klienta, a także z naszym standardem pracy.

rowerki

Oczywiście, w swojej ofercie mamy sprzęt używany firmy Technogym. Oferujemy także maszyny Life Fitness i Precor. Urządzenia można oglądać w naszej siedzibie w Krakowie po wcześniejszym umówieniu się z naszym Doradcą klienta.

W Total Fitness Concept mamy dział sprzedaży zagranicznej i krajowej. W zależności o jaki rynek chodzi to z takim działem najlepiej rozmawiać.

Dział zagraniczny: +48 668 185 414
Dział krajowy: +48 531 111 152

Można również wybrać ogólnodostępny kontakt, a na pewno zostanie się przekierowanym do odpowiedniej osoby.