Maszyny OEMMEBI

OEMMEBI to włoska marka produkująca sprzęt fitness do siłowni, klubów fitness i innych placówek oraz do użytku domowego.

Wartości OEMMEBI

Historia tej firmy sięga lat 80, kiedy to w 1978 roku młody założyciel firmy zdecydował i ustanowił jej trzy główne filary, którym marka OEMMEBI jest wierna do dziś.

  • Mniej znaczy więcej, czyli funkcjonalność i prosta forma połączona z nieskomplikowanym wzornictwem
  • Dobór materiałów jak najlepszej jakości dla wydłużonej żywotności produktów
  • Profesjonalizm na każdym etapie prac od pierwszej fazy produkcji maszyn po obsługę klienta.

Tak powstała marka w Wenecji trzyma się swoich zasad już od 40 lat i prezentuje swoim użytkownikom czysty włoski design, profesjonalną produkcję oraz troskliwą opiekę klienta.

Total Fitness koncept dystrybutorem OEMMEBI w Europie

Marka OEMMEBI szybko zaczęła podbijać rynki wschodnie, zdobywając sporą część tego regionu. W 2020 roku OEMMEBI wraz ze swoimi maszynami fitness postanowiła także zaistnieć na rynku europejskim.

Od tego czasu nasza firma Total Fitness Concept jest dystrybutorem marki OEMMEBI w Europie. Uwierzyliśmy w jakość, innowacyjność i dokładność wykonania tego sprzętu i teraz oferujemy go swoim klientom.

maszyny regenerowane

Szeroka gama maszyn do ćwiczeń

W ofercie OEMMEBI znajdują się maszyny cardio; rowerki, orbitreki, crosstrainery oraz bieżnie. Maszyny stosowe, plate loaded, a także bramy i ławki do ćwiczeń.

Zapraszamy do przetestowania sprzętu OEMMEBI w naszym showroomie w Krakowie.

Sprzęt dostępny od ręki

Dysponujemy znaczną liczbą maszyn OEMMEBI w magazynie, aby skrócić czas oczekiwania klienta na dostawę. Zdajemy sobie sprawę, że dostępność urządzeń fitness w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna i ma duże znaczenie dla klientów, dlatego utrzymujemy stały stok sprzętu OEMMEBI.

Maszyny OEMMEBI

Popularne maszyny regenerowane