Współpraca


Total Fitness Concept, jak i należąca do niej Apus Sports to marki, których nie trzeba nikomu przedstawiać na polskim rynku branżowym. Z roku na rok rośniemy w siłę, poszerzamy ofertę produktową, rozwijamy działalność w skali międzynarodowej.

Dlatego poszukujemy współpracy zarówno w zakresie zakupu sprzętu używanego znanych marek z całego świata, jak również dystrybucji maszyn regenerowanych na terenie całej Europy. Dbamy o wysoką jakość produktów i obsługi klienta. Dzięki temu możemy się pochwalić imponującą siedzibą z dużym magazynem i asortymentem maszyn regenerowanych. W 2017 roku rozpoczęliśmy dystrybucję maszyn firmy Panatta Sports na rynku polskim.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą biznesową skontaktuj się z nami wypełniając formularz:

Uprzejmie informujemy, że:

1. Państwa dane osobowe będzie przetwarzać Total Fitness Concept Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w Krakowie, ul. Rybitwy 2, 30-722 Kraków, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000675985, NIP: 6793148886, REGON: 367248460 (zwana dalej Administratorem).

2. Państwa dane wskazane w formularzu kontaktowym będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość/zapytanie w sprawie współpracy handlowej - a podanie danych jest dobrowolne i nie jest niezbędne dla zawarcia i wykonania umów z Administratorem, lecz jest niezbędne dla odpowiedzi przez Administratora na Państwa wiadomość/zapytanie w sprawie współpracy handlowej.

3. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia w dowolnym momencie udzielonej z gody na przetwarzanie Państwa danych.

OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM/AM SIĘ Z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ ORAZ:

Facebook