Oferta

Dla Total Fitness Concept kompleksowe wyposażenie siłowni to chleb powszedni. Oferujemy zarówno nowe, jak i regenerowane oraz używane, sprawdzone maszyny cenionych marek. Jesteśmy dumni z naszej roli jednego z wiodących dostawców sprzętu fitness w Europie. Zapewniamy naszym klientom dostęp do wysokiej klasy maszyn firm: Technogym, Life Fitness czy Precor. Ty wybierasz, czy chcesz nowy sprzęt, czy wolisz używane maszyny, które przeszły wszystkie testy. Wszystko bezpieczne, pewne, i idealnie dopasowane do Twoich celów biznesowych.

Profesjonalne wyposażenie siłowni Katowice

Nasze centrum logistyczne dysponuje magazynem o powierzchni 5000 m2, dzięki czemu możemy oferować sprzęt dostępny od ręki. Niezależnie od tego, czy szukasz nowych maszyn OEMMEBI, czy regenerowanych urządzeń od topowych producentów, mamy wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia idealnej siłowni. Sprawdź dostępne u nas wyposażenie siłowni i postaw na najlepszą jakość.

Skontaktuj się z nami już dziś! Dowiedz się więcej o tym, jak możemy pomóc w rozbudowie Twojej siłowni w Katowicach.

Personalizowany sprzęt kulturystyczny

Rozumiemy, że każdy klub fitness chce się wyróżnić. Katowice są pełne konkurencji, ale nie oznacza to, że trudno będzie Ci się wybić. Wręcz przeciwnie! Personalizowany sprzęt dla kulturysty to doskonała reklama, unikatowość i nowe spojrzenie na wyposażenie siłowni.

Możesz dowolnie wybierać kolory, umieścić na maszynach logo czy nazwę firmy. Z naszej strony otrzymujesz doradztwo, planowanie i dostosowanie projektu do potrzeb rynku.

Wyposażenie na siłownię tylko z Total Fitness Concept

Nasza firma sklep z wyposażeniem siłowni to nie tylko sprzedawcy. To przede wszystkim eksperci i entuzjaści fitnessu, pełni pasji i wiedzy, którą się dzielą. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie projektowania i wyposażania Twojego klubu sportowego. Dzięki naszemu międzynarodowemu doświadczeniu możemy również pomóc w kwestiach związanych z transportem i formalnościami celnymi.

Dlaczego właśnie Total Fitness Concept?

  1. Nowe, regenerowane i używane maszyny od wiodących producentów. Dobierasz do swojego budżetu i oczekiwań.
  2. Nie musisz czekać na sprowadzenie sprzętu. Jest dostępny od razu i trafia do Ciebie prosto z magazynu!
  3. Dostosowujesz sprzęt dla kulturystów do indywidualnych potrzeb Twojej siłowni. Personalizujesz tak, jak sobie zamarzysz.
  4. Korzystasz z pomocy doświadczonych handlowców i ekspertów ze świata sportu.
  5. Otrzymujesz wsparcie na każdym etapie. Od projektowania po montaż i serwis.

To nie wszystko. Sprawdź, co dodatkowo czeka na Ciebie w Total Fitness Concept:

  • Kompleksowe wyposażenie siłowni w akcesoria: Oprócz maszyn oferujemy również szeroką gamę akcesoriów fitness, które pomogą wzbogacić ofertę Twojej siłowni. Sprawdź naszą markę Apus Sports
  • Serwis maszyn: Oferujemy serwis i konserwację wszystkich sprzedawanych urządzeń.
  • Know-How i doradztwo techniczne: Nasz zespół ekspertów służy wsparciem technicznym i doradztwem na każdym etapie współpracy.
  • Dostawa części zamiennych: Zapewniamy dostęp do oryginalnych części, co gwarantuje długotrwałą żywotność sprzętu.
Top
Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!

Call Now