Oferta

Odkryj pełen zakres możliwości z Total Fitness Concept. Jesteśmy liderem w branży kompleksowego wyposażenia siłowni w Poznaniu. Nasza oferta obejmuje zarówno nowe, jak i regenerowane maszyny fitness. Wszystkie są dostosowane do potrzeb Twojej siłowni w Poznaniu, niezależnie od stopnia zaawansowania. Oferujemy sprzęt renomowanych marek. Dostępny sprzęt dla kulturysty pochodzi od takich producentów jak OEMMEBI, Technogym, Life Fitness czy Precor. To asortyment najlepszej jakości, doceniany przez amatorów i zawodowców na całym świecie. Odwiedź nasz sklep z wyposażeniem siłowni i wybierz to, co najlepsze do Twego klubu.

Profesjonalne wyposażenie siłowni Poznań

W naszym magazynie w Poznaniu znajdziesz szeroką gamę maszyn – od cardio po sprzęt siłowy. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci wybrać idealne wyposażenie na siłownię, oferując zarówno nowe, jak i regenerowane oraz używane urządzenia. Wszystkie nasze maszyny przechodzą rygorystyczny proces kontroli jakości, aby zapewnić najlepszą wydajność i trwałość. Liczne testy i naprawy gwarantują Ci niezawodność, wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami. Odkryj naszą pełną ofertę w Poznaniu – Twoje marzenia o idealnej siłowni są w zasięgu ręki z Total Fitness Concept! 

Kompleksowa obsługa — wybierz z nami najlepszy sprzęt kulturystyczny

Z Total Fitness Concept możesz liczyć na kompleksową obsługę na każdym etapie. Od indywidualnego doradztwa, przez personalizację sprzętu, aż po serwis i wsparcie po zakupie. Nie zostawimy Cię samego. Pomożemy Ci we wszystkim, co jest niezbędne, gdy chcesz otworzyć siłownię lub klub fitness. Nasz doświadczony zespół w mieście Poznań jest gotowy, aby wspierać Cię od początku. Razem zaplanujemy i zrealizujemy projekt, aby stworzone przez Ciebie miejsce było zgodne z Twoimi marzeniami i potrzebami współczesnego rynku.

Sprzęt dla kulturystów tworzony z myślą o Tobie

Poznań to miejsce, w którym nie tylko kupisz profesjonalny sprzęt sportowy. To także miasto, w którym dostajesz szeroką możliwość personalizacji i świetnej osobistej reklamy Twojej marki. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem klubu fitness, czy entuzjastą ćwiczeń w domu, zadbamy o to, aby kompleksowe wyposażenie siłowni było nie tylko funkcjonalne, ale i estetycznie dopasowane do Twojego stylu. Wybierz ulubione kolory, które pasują do twojej marki. A może marzy Ci się logo na maszynach? Zrobimy to razem, aby podbić Poznań!

Wybierz Total Fitness Concept, bo u nas:

 • Wybierasz spośród szerokiej oferty sprzętów najlepszych marek;
 • Personalizujesz tak, jak chcesz;
 • Zyskujesz kompleksowe wsparcie na każdym etapie;
 • Serwisujesz, kiedy potrzebujesz;
 • Kupujesz nowy, regenerowany lub używany, ale sprawdzony sprzęt;
 • Dostosowujesz wyposażenie siłowni do budżetu;
 • Wyróżniasz się na rynku;
 • Dostajesz wyposażenie niemal od ręki;
 • Jeśli chcesz, korzystasz z pomocy przy projektowaniu przestrzeni;
 • Wyposażasz siłownię w sprzęty, ale też akcesoria;
 • Korzystasz z wiedzy doświadczonych w świecie sportu.
Top
Vehicle added!
The vehicle is already in the wishlist!

Call Now